Menu Close

Korupcijos prevencija

Gerb. Pacientai,

Korupcijos prevencijos tikslas – siekti, kad valstybės ir savivaldybių įstaigų bei verslo įmonių veikla būtų skaidri ir nešališka.

Mūsų įstaigos kolektyvas pasižymi atsakingu požiūriu į darbą, kurį atlieka taikydami ne tik profesines žinias, bet ir vadovaudamiesi vertybėmis iš kurių svarbiausios: atjauta, pagarba pacientams ir kolegoms, sąžiningumas, etiškas elgesys bei atidumas, dėmesys pacientams.

Mes prisijungiame prie valstybės iniciatyvos prieš neoficialius mokėjimus (t. y. kyšius) ir kreipiamės į Jus prašydami neoficialiais mokėjimais nežeminti nei savo, nei medicinos darbuotojų orumo, o susidūrus su korupcijos apraiškomis nedelsiant pranešti pasitikėjimo telefonu 8 382 30220 arba kreiptis į įstaigos administraciją.

Geriausia dovana medikui yra Jūsų šypsena ir pagerėjusi sveikata.

 

VšĮ Širvintų r. PSPC

L. e. p. direktorė

 

Informuojame, kad asmenys, VšĮ Širvintų r. PSPC  susidūrę su korupcinio pobūdžio veika, gali kreiptis įstaigos telefonais 8 382 30220 arba raštu:

 

Kreipiantis raštu pageidautina nurodyti:

Vardą, pavardę,

Gyvenamosios vietos adresą (atsakymui pateikti)

VšĮ Širvintų r. PSPC darbuotojo, kurio veiksmai skundžiami, vardą, pavardę ir pareigas,

Skundžiamus veiksmus, kuriais galimai pasireiškia korupcinio pobūdžio veika, taip pat vieta, laikas, kitos aplinkybės,

Siunčiama adresu VšĮ Širvintų r. PSPC (korupcija), P. Cvirkos g. 13, LT-19121 Širvintos.

Informuojame, kad VšĮ Širvintų r. PSPC neturi teisės ir įgaliojimų tirti korupcinio pobūdžio nusikalstamų veikų. Tokias teises turi Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnyba.

 

Apie korupcijos atvejį (-us) galite informuoti  Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnybą arba Sveikatos apsaugos ministeriją.

1. Pranešk apie korupciją pranesk@stt.lt, tel. (8 5) 266 333

2. Pranešk apie korupciją korupcija@sam.lt, tel. (8 800) 66004

 

 

STT socialinė reklama:

Skip to content